اندازه نایلون گلخانه را چگونه محاسبه کنیم؟

تا به حال به این فکر کردید به چه اندازه نایلون برای پوشش گلخانه نیاز دارید؟ اندازه گلخانه شما لزوما با طول و عرض مشخص نمی‌شود. نوع سازه گلخانه و دیواره‌های انتهایی هم اهمیت پیدا می‌کند؛ هم این مقاله به شما کمک میکند که چگونه انداره پلاستیک گلخانه خود را حساب کنید و هم میتوانید برای اطلاعات از اندازه های محصولات،  نایلون گلخانه کیهان پلاستیک،  به صفحه محصول آن مراجعه کنید.

محاسبه اندازه نایلون گلخانه

برای محاسبه اندازه نایلون گلخانه می‌توان از روش زیر استفاده کرد:

  • ابعاد A(طول)، B(ارتفاع)، C(قوس گلخانه) و D(عرض) گلخانه رو اندازه‌گیری کنید.

محاسبه اندازه نایلون مورد نیاز برای سقف و دیواره‌های طولی گلخانه:

  • برای محاسبه نایلون سقف و دیواره های طولی ابعاد C و A مورد نیاز است. توصیه ما این است به منظور در نظر گرفتن ایمنی و عدم قاطعیت حدود ۱متر به هر کدام از ابعاد اضافه کنید.

محاسبه اندازه نایلون مورد نیاز برای دیواره‌های انتهایی گلخانه:

برای محاسبه نایلون در دیواره های انتهایی العاد ِD و B را برای محاسبه در نطر بگیرید. از آنجایی که هر گلخانه دو دیوار انتهایی دارد کافیست بعد B یعنی ارتفاع را در ۲ ضرب کنید.(عرض برای هر دو ثابت است.) برای در نظر گرفتن عدم قاطعیت و اطمینان حدود ۱ متر به هر کدام اضافه کنید

محاسبه اندازه نایلون گلخانه

مثال:
ابعاد گلخانه:

  • متر A:۳۰ 
  • متر B:۳
  • متر C:۱۲
  • متر D:۸

 

اندازه نایلون گلخانه برای سقف و دیواره‌ها(ابعاد A و C): (30+1=31 متر)(12+1=13 متر)=3113 متر. شما به نایلونی با طول 31متر و عرض 13متر نیاز دارید.
اندازه نایلون گلخانه برای دیواره‌های انتهای(ابعاد D و B): (8+1= 9متر)((3+1)2=8 متر)=98 متر. شما به نایلونی با طول 9 و عرض 8 نیاز دارید.

 

نکته مهم: اگر به گلخانه‌ای با 2 پوشش (دوپوش) نیاز دارید، از هر کدام از ابعاد بالا 2 قطعه سفارش دهید.

 

برای انتخاب نایلون مناسب مقاله “ نایلون مخصوص گلخانه می‌تواند به شما کمک کند، یا شما میتوانید در رابطه با این محصول باشماره های زیر تماس بگیرید یا به صفحه خرید نایلون گلخانه مراجعه فرمایید.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*