نحوه نصب نایلون گلخانه

شما با نصب موفقیت‌آمیز، نایلون فضای داخلی گلخانه را از شرایط آب و هوایی سخت در امان نگه‌ می‌دارید. از آنجا که این پوشش به‌طور معمول به سازه متصل می‌شود، مراحل نصب باید به‌صورت استراتژیک برنامه‌ریزی شود تا مقاومت فیلم با توجه به نوسانات دمای محلی یا پاره شدن‌های تصادفی، در امان بماند؛  کشیدن نایلون گلخانه چند مرحله دارد،  که در ادامه به آن میپردازیم ولی اگر راجب پلاستیک گلخانه چیزی نمیدانید میتوانید آن را در مقاله ای که به صورت جدا گانه در رابطه با انواع ویژگی نایلون گلخانه مثل شفافیت، انواع افزودنی ها،ابعاد و ضخامت، وزن نایلون گلخانه و… را در آنجا مطالعه بفرمایید؛ ولی اگر قصد خرید این محصول را داریدهمواره  میتوانید برای اطلاعات بیشتر از این محصول، به صفحه خرید نایلون گلخانه نیز مراجعه نمایید.

کشیدن نایلون روی  سقف گلخانه

ترتیب کلی عملیات نصب کاملا مشخص است:
نایلون را روی تونل قرار می‌دهید
نایلون را به دیواره‌های انتهایی متصل می‌کنید
در نهایت آن را از سمت دیواره‌های کناری محکم می‌کنید.
اما دانستن جزئیات و اطلاعات دقیق‌تر می‌تواند به شما در نصب بهتر نایلون کمک کند.

1. رول پلاستیک را در در مقابل یکی از دیواره‌های انتهایی قرار دهید.

 

کشیدن نایلون روی سقف گلخانه

 2. ابتدای نایلون را به سمت داخل یک لا بزنید و با طنابی که چندبار دور آن پیچیده شده گره‌ای محکم ایجاد کنید. بهتر است گره را زیر پلاستیک بزنید.(مطابق عکس زیر)

 نایلون سقف گلخانه

3. نفر دوم باید طناب را از روی سقف گلخانه تا دیوار انتهایی مقابل بکشد.

آموزش تصب نایلون گلخانه

4. فردی که در طناب را به دیوار انتهایی برده باید شروع به کشیدن کند و نفر دوم نایلون را به روی سازه گلخانه هدایت کند. (پلاستیک باید کاملا در وسط سازه گلخانه قرار بگیرد و با طناب کشیده شود.)

چگونکی قرار دادن نایلون گلخانه با کمک یکدیگر

5. پس از رسیدن به طرف دیگر، نایلون را از یک سمت باز کنید و با گیره مخصوص به محل تقاطع سقف با دیواره انتهایی وصل کنید.

چگونکی قرار دادن نایلون گلخانه با کمک یکدیگر مرحله دوم

6. نایلون را از طرف دیگر باز کنید و با گیره به دیوار انتهایی وصل کنید. (در نظر داشته باشید که نایلون باید کاملا روی سازه تنظیم باشد تا وزن نایلون به‌طور مساوی روی بدنه قرار بگیرد.)

چگونکی قرار دادن نایلون گلخانه با کمک یکدیگر مرحله سوم

7. نصب نایلون روی دیواره طولی باید از وسط به طرفین انجام شود و همزمان سمت راست و چپ متصل شود، طوری که نصاب‌ها یکدیگر را آینه کنند.

چگونکی قرار دادن نایلون گلخانه با کمک یکدیگر مرحله نهایی

 

برای نصب باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید:

• بهترین زمان برای نصب نایلون گلخانه یک روز آرام است زیرا وزش باد کیفیت نصب را تحت تاثیر قرار می‌دهد، حتی اگر افراد زیادی برای اجرای پروژه کمک کنند.
• بهتر است یک روز گرم را برای نصب انتخاب کنید به این دلیل که پلاستیک بر اثر گرما منبسط شده و به راحتی روی سازه قرار می‌گیرد و احتمال اینکه بعدها نایلون روی سازه براثر گرما شل شود را کاهش می‌دهد.
• به هنگام اتصال نایلون به سازه تا جای ممکن نایلون را بکشید تا دچار چین‌خوردگی نشود.

اکنون اگر این موارد رو به خوبی اعمال کنید میتوانید به راحتی روش نصب پلاستیک گلخانه ای خود را انجام دهید برای اطلاعات بیشتر از این محصول یا با شماره های زیر تماس بگیرید و یا به صفحه محصول خرید نایلون گلخانه مراجعه نمایید.

شماره های تماس شرکت کیهان پلاستیک

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*