شرکت کیهان پلاستیک

انواع فیلم‌های پلی‌اتیلن بصورت 5 لایه از 6 سانتی‌متر الی 20 متر نایلون گلخانه‌ای آنتی یووی‌دار 5 لایه نایلون شیرینک بسته‌بندی 5لایه استرچ پالت بند صنعتی 5 لایه استرچ پلی اتیلن غذایی 5 لایه کیسه‌های پلی اتیلن در هر ابعاد تولید کامپاند و مستربچ

شرکت نوآوران کیهان پلاستیک پارسام ابتدا در سال 1352 فعالیت خود را با فروش در زمینه پلاستیک آغاز کرد.

این شرکت در سال 1357 با توجه به نیاز کشور، با یک تفکر تحول‌گرا و خدمت‌محور ابتدا اقدام به تاسیس یک واحد تولیدی در زمینه صنعت پلاستیک کرد. فاز اول فعالیت این شرکت تولید نایلون‌های با عرض 6 سانتی‌متر تا 5 متر و همچنین تولید کیسه‌های نایلونی در ابعاد مختلف بود.

چند سال بعد در ابتدای دهه هفتاد فاز دوم، با گسترش مساحت کارخانه، تولید نایلون به صورت کاملا فنی و با کیفیت بالا تا عرض 8 متر برای مصارف ساختمانی، کشاورزی، گلخانه‌ای و بهداشتی ارتقاء یافت و در سال 1392 تولید نایلون‌ تا عرض 22 متر گسترش پیدا کرد.

این شرکت با تولید نایلون 5 لایه، مقاوم‌ترین فیلم‌های استرچ با انعطاف‌پذیری بالا را برای انواع بسته بندی‌ها تولید می‌کند.

شرکت نوآوران کیهان پلاستیک پارسام در حال حاضر یکی از بزرگترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان نایلون‌های 5 لایه و ضخیم در کشور است؛ به طوری که تولیدات این شرکت علاوه بر پهنه وسیعی از کشورمان، کالاهای خود را به کشورهای همسایه مانند روسیه، تاجیکستان، لبنان، رومانی، قزاقستان، ترکیه، عراق، افغانستان، آذربایجان، ترکمنستان و پاکستان صادر می‌کند.

بیشتر بخوانید

محصولات

70

نایلون 5 لایه

68

فیلم استرچ پالت بند

69

فیلم شرینک

71

نایلون گلخانه ای

74

مالچ

72

کیسه‌های پلی‌اتیلن

73

استرچ مواد غذایی

81

نایلون عریض